zapisy on-line
   

7 sierpnia do 31 sierpnia, Lublin, ST Djamila

DSC 2716 2Wakacje to czas słodkiego lenistwa ale może to właśnie okres kiedy masz czas na zajęcie się sobą??? Spędź go aktywnie i pożytecznie zanim dopadnie Cię lawina powakacyjnych obowiązków i znów dbanie o siebie zejdzie na dalszy plan.
Z nami staniesz się bogatsza o nowe umiejętności,zyskasz energię i pewność siebie !!!
A być może będzie to wspaniały początek Twojej niezwyklej przygody z tańcem arabskim ??

Proponujemy Ci kurs od zupełnych podstaw , w zintensyfikowanej formie-2x w tygodniu po 2 godz zajęć jednorazowo przez 4 tygodnie.
Nie martw się o kondycję -zajęcia ułożone są tak byś jak najwięcej z nich skorzystała a Twoje ciało zostanie odpowiednio przygotowane do kolejnych zajęć. Jednocześnie poświęcisz nam tylko 2 wieczory  z beztroskiego tygodnia!
Pod okiem doświadczonej tancerki i pedagog tańca nie tylko poznasz figury i kroki taneczne. Dowiesz się jak zadbać o właściwą postawę, popracujesz nad sprężystością i elastycznością ciała.

Zajęcia prowadzi Djamila- założycielka szkoły, dyplomowany instruktor, doświadczona wykładowczyni (kilkunastoletni staż w zawodzie) m.in. kursów instruktorskich, zawodowa tancerka-prekursorka tańca orientalnego na Lubelszczyźnie i certyfikowana instruktorka prozdrowotnych oraz psychosomatycznych form ruchu.

Program obejmuje 4 miesiące regularnej nauki!!!
Cennik:

PROMOCJA!!! Cena za kurs: 280 zł ! Czyli 16 zł za godzinę
(zamiast 22,50 zł w karnecie na kursie regularnym lub 30 zł za pojedynczą lekcję). Otrzymasz ponadto firmową , wysokogatunkową koszulkę dla bellydancerki !!!!


Cennik obowiązuje przy wpłacie zaliczki w wysokości 100 zł do 29 lipca
Po tym terminie  obowiązuje dopłata do kursu w wysokości 40 zł
Kurs odbędzie się przy minimum 6 osobach

Po zakończonym kursie możesz w nowym semestrze dołączyć do bardziej zaawansowanej grupy a jeśli pragniesz przeżyć naprawdę niezapomniane wakacje z tańcem, zapraszamy Cię do wspólnego wyjazdu do Egiptu planowanego późnią jesienią!!

start:8 sierpnia godz.19.00-21.00
zajęcia odbędą się w poniedziałki i czwartki w E.Leclerc (Strefa Fitness, ul.Zana)
Terminy spotkań: 7,10,14, 17,21,24,,29 i 31

(8 spotkań po 120 min-razem 16 godz zegarowych!)


zapisy : przez formularz zapisów on line-warsztaty

zapisy nawarsztaty są ważne tylko i wyłącznie po opłaceniu zaliczki.Brak wpłaty do 14 dni od wpłynięcia zgłoszenia jest równożnaczne z anulowaniem zapisu.Dane do wpłat oraz instrukcje otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA