zapisy on-line
   

Szkoła Tańca DJAMILA [Dżamila]


Centrum Sportowo-Rekreacyjne
Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
-sala taneczna
ul. Głęboka 31
20-612 Lublin

 

ZAPISY i informacje:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Pokazy, lekcje indywidualne, marketing i media: 501 757 242-pod tym numerem nie udzielamy informacji o kursach i zapisach

djamila_szkoa_taca

IMG_0393 IMG_0392

uwaga-w godzinach wieczornych na salę wchodzimy wejsciem z tyłu budynku (drzwi na przestrzał wejścia pokazanego na zdjęciach)
IMG_0391 
djamila_szkoa_sala


 

Adres do korespondencji firmowej:

Ciecierzyn 56a, 21-003 Ciecierzyn

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapisy na kursy:  formularz on-line, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Szanowni Państwo,

Stworzyliśmy ninejszą stronę aby była źródłem wszelkich informacji o które pytacie. Prosimy o zapoznanie się z nimi a uzyskacie odpowiedź na większość pytań:

 

Opis zajęć

Jak przygotować się do nich (ubiór, obuwie)

Plan zajęć

Cennik-informacje o bieżących opłatach i odbywających się obecnie zajęciach


Jeśli posiadają Państwo inne pytania prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny:

665-838-686  

(informacje o kursach w godz.12-18 w dni powszednie informacje dla naszych obecnych kursantów: od godz.12 do 20 w dni powszednie, pozostałe godziny: prosimy o  wysłanie sms- z przyjemnością oddzwonimy)Konieczne jest zapoznanie się z regulaminem zajęć, w którym wyjasniamy sposób funkcjonowania szkoły i jego akceptacja przy formularzu on-line


 

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA