zapisy on-line
   

Tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Instytutu Filozofii Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu i dziennikarstwa w Warszawie. Eksternistycznie ukończyła ogólnokształcącą szkołę baletową i z sukcesem przystąpiła do ogólnopolskiego egzaminu Związku Artystów Scen Polskich. Stypendystka włoskiego programu dla młodych tancerzy MODEM – Corso di perfezionamento di danza contemporanea d’Italia.

Jej doświadczenie zawodowe zawiera między innymi czteroletnią współpracę z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu, gdzie brała aktywny udział w większości repertuaru, zarówno autorstwa dyrektor Ewy Wycichowskiej, jak i gościnnych twórców,  współpracę z wieloma zespołami w Polsce i zagranicą m.in. Nomade Fabrik, Rialto Theatre, Teatro del Silenzio, Serge Ricci czy Teatrem Tańca Zawirowania i Teatrem Stara Prochownia w Warszawie, gdzie poza pracą twórczą, pracowała również jako koordynator Festiwalu Teatrów Tańca. W ostatnich latach współpracuje z choreografem Roberto Zappala i Zappala Compagnia we Włoszech, Wojtkiem Mochniejem i polsko-kanadyjskim W&M Physical Theater, Lubelskim Teatrem Tańca i Teatrem Muzycznym w Lublinie.
Niezwykle utalentowany pedagog-uczy techniki improwizacji, wszelkich odmian jazzu,baletu
w Polsce i zagranicą, zarówno na poziomie akademickim, profesjonalnym jak i ściśle amatorskim.Prowadzi z niezwykłą świadomością zajęcia yogi, pilatesu, technik relaksacji i rozciągania, bazując na szerokiej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii. Jest również cenionym wykładowcą w grupach przyszłych instruktorów tańca. Ze szczególnym oddaniem prowadzi cykliczne zajęcia dla młodzieży ze środowisk patologicznych we włoskim San Giovanni de la Punta.  

Jest młodą matką  samodzielnych choreografii m.in. Salida Basica, Funebri.it i Ludico, jak również wielu pomysłów teatralnych, pozostających cierpliwie w trakcie realizacji…

Prowadzone zajęcia: Balet kalsyczny dla młodzieży i dorosłych

                               Balet z rytmiką dla dzieci  (dzieci od 6 lat) 

                               Modern jazz

                               Cabaret dance-taniec rewiowy

                               Release

                               Yoga

                               Pilates

 

 

 

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA