zapisy on-line
   

Połączenie tanecznej formy fitness z elementami belly dance. To świetna alternatywa dla osób które kochają taniec i jednocześnie chciałyby zrzucić zbędne kilogramy, poprawić kształt sylwetki zwłaszcza talii, brzucha, ramion.

Godzinne zajęcia rozpoczynają się tradycyjną rozgrzewką przygotowującą  mięśnie i stawy do intensywnej pracy.  Właściwy trening rozpoczyna  nauka i ćwiczenie układu choreograficznego typowego dla stylu dance z elementami tańca brzucha. Zajęcia prowadzone są do energicznej współczesnej muzyki arabskiej.
Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze i w tempie dostosowanym do kondycji oraz umiejętności tanecznych uczestników. W trakcie zajęć następuje częsta zmiana kroków i tempa do których uczestnicy przywykną już po kilku treningach. Na zakończenie proponujemy ćwiczenia na mięśnie brzucha i krótki streching.

 Na zajęciach BellyFit poznasz najpopularniejsze kroki  tańca orientalnego. Jednak zajęcia nie są nastawione na techniczną dokładność i naukę krok po kroku jak na typowych zajęciach tańca brzucha. Znajomość tańca nie jest również warunkiem uczestnictwa w zajęciach a do grupy można dołączyć praktycznie w każdym momencie.

 

Zajęcia regularne (1 raz w tygodniu po 60 min)

Dostępne zniżki na zajęcia 2 razy w tygodniu, pakiety z tańcem brzucha-patrz cennik

 

JAK SIĘ UBRAĆ?

Obowiązuje strój fitness i wygodne obuwie sportowe

W szkole jest możliwość zakupu  firmowych strojów z wysokiej jakości bezszwowych materiałów

 

 [Form Taniec_brzucha_lub_Shakira_Style not found!]

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA