zapisy on-line
   

TECHNIKA RELEASE

 

Kolejna propozycja dla dbających o dobrą formę , samopoczucie i wewnętrzną harmonię
Zajęcia bazujące na rozciąganiu, wzmacnianiu i rozluźnianiu. To fuzja technik oparta na elementach jogi, body awareness, podstaw tańca współczesnego oraz metod świadomej relaksacji i masażu. Dąży do maksymalnego wykorzystania potencjalnych możliwości ciała. Poprzez prawidłowy rytm oddechu (pranayama), fizyczną świadomość i wewnętrzny spokój pomaga odblokować nagromadzone napięcia, energetyzuje, uelastycznia, zwiększa naturalny zakres ruchu i koordynację. Głęboka relaksacja pozwala zregenerować siły witalne, pokonać stres i niepokój. W rezultacie osiągamy w pełni skoordynowane ciało poruszające się z minimalnym wysiłkiem, a maksymalną wydajnością. Trening przeznaczony zarówno dla tancerzy i sportowców, jak i osób cierpiących na bóle pleców, stawów, nadmiar stresu. 

 

Zajęcia regularne (1 raz w tygodniu 75 min)

Dostępne zniżki przy udziale w innych kursach-patrz cennik

Instruktorki: Barbara

 

JAK SIĘ UBRAĆ?

Release ćwiczymy w lekkim obuwiu sportowym, boso lub w antypoślizgowych skarpetkach. Wygodny strój fitness nie krępujący ruchów.

 

uwaga: zapisy na zajęcia są ważne tylko i wyłącznie po opłaceniu zaliczki.Brak wpłaty do 7 dni od wpłynięcia zgłoszenia jest równożnaczne z anulowaniem zapisu.Dane do wpłat oraz instrukcje otrzymasz po wysłaniu zgłoszenia

 
Projekt strony Paweł Miatkowski | Copyright © DJAMILA